Colours of Tranquillity

Värvide maastikud

Mina olen Eerik Ülevain, teist põlve fotograaf ja Colours of Tranquillity looja. Armastan jäädvustada maastikke, ubranistlikke vaateid, põnevaid sündmusi ning seda, et saan kaamera abil värviküllased stseenid interjööri tuua. 

Minu silma köidavad hetked, milles valgus loob erilisi värve. Tehnika abil sünnivad maalilised ülesvõtted nii maal kui linnas. Kasutan nii peegelkaamerat kui ka drooni, mis lubab näha maastikku ootamatust perspektiivist ja luua kütkestavat tulemust. 
Foto pole pelgalt kujutis, selles on hetkeenergia, mis vaatajat nakatab. Colours of Tranquillity galeriisse kuuluvad nii karge rahuga hommikuudune rabamaastik kui ka värvidest küllastunud urbanistlik skeene.
Vali galeriist foto, mis Sind kõnetab. Ehk soovid, et elutoa seinalt õhkuks rabamaastiku karge rahu või igatsed kontoriseinale uinuva linna rikkalikku värvipaletti?
Aga võib-olla unistad hoopis panoraami maakodu salajasest rannasopist või lapsepõlve loojanguvärvides heinamaast? Või on tulemas üritus, millest sooviksid tavapärasemast põnevamaid jäädvustusi?
Kirjuta info@coloursoftranquillity.eu ja kutsu mind pildistama!